Trainingschema voor Merksem

Onderbouw

Maandag & Woensdag van 18:00u tot 19:15u

Middenbouw/Bovenbouw

Het schema vinden jullie hieronder. Dit schema geldt vanaf 16 augustus. Let wel, IP ploegen trainen op verschillende locaties.

Er wordt 3x/week getraind.

Trainingen

Trainingen Jef Mermans Stadion
PloegenMaandagDinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1ste ploeg19:30 ST19:30 ST/19:30 ST/
Beloften19:30 ST20:00 K BB/19:30 ST20:00 Lyra Lierse
U19 Young Pirates19:30 ST/19:30 ST20:00 K BB/
U17 IP19:30 BB19:30 DV ST//19:30 ST
U17 G/////
U16 IP18:00 ST18:00 ST/18:00 ST/
U15 IP/18:00 ST16:00 ST/18:00 ST
U14 IP/19:30 ST19:30 ST/19:30 ST
Testers Midden////18:00 ST DV
U13 IP A/18:00 KG BB/18:00 K BB18:00 K BB
U13 IP B18:00 ST/18:00 ST/18:00 K BB
U12 IP A/18:00 KG BB/18:00 K BB18:00 K BB
U12 IP B/18:00 KG BB/18:00 K BB18:00 K BB
U11 IP/18:00 KG BB/18:00 K BB18:00 K BB
U10 IP/18:00 KG BB/18:00 K BB18:00 K BB
U10 PROV/18:00 KG BB/18:00 K BB18:00 K BB
U17 GEW B19:45 NG BB/19:30 BB//
U17 GEW C/////
U15 GEW B/19:45 K BB/19:45 N BB/
U15 GEW C19:45 K BB//19:30 N BB/
U13 GEW C18:00 K BB/18:00 N BB//
U12 GEW C18:00 K BB/18:00 N BB//
U12 GEW D18:00 K BB/18:00 N BB//
U11 GEW B18:00 K BB/18:00 N BB//
U10 GEW C18:00 K BB/18:00 N BB//
U9A PROV18:00 ST/18:30 L LierseZAAL/
U9B PROV18:00 ST/18:00 STZAAL/
U9 GEW C18:00 ST/18:30 STZAAL/
U8A PROV18:00 ST/18:00 ST//
U8B PROV18:00 ST/18:00 ST//
U7A18:00 ST/18:00 ST//
U7B18:00 ST/18:00 ST//
U618:00 ST/18:00 ST//
Club NXT17:30 ST//18:00 ST/
Talentengroep//13:45-17:45 ST//
Doelmannen/18:00 DV ST///
G Pirates//19:30 BB//
OKAN//16:00 BB//
Trainingen Bouckenborgh
MaandagDinsdagWoensdagDonderdag
U17 GEW A20:00 N BB/20:00 K BB/
U17 GEW B20:00 N BB/18:00 K BB
U15 GEW A/20:00 K BB/20:00 N BB
U15 GEW B20:00 K BB//18:00 N BB
U13 GEW18:00 K BB/18:00 N BB/
U12 GEW A18:00 K BB/18:00 N BB/
U12 GEW B18:00 K BB/18:00 N BB/
U11 GEW18:00 K BB/18:00 N BB/
U10 GEW18:00 K BB/18:00 N BB/
Trainingen Luchtbal
PloegenMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
ONDERBOUW17:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
U10 LB17:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
U11 LB17:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
U12 LB17:45-19:15 K Gras17:45-19:15 K Gras
U13 LB17:45-19:15 K Gras17:45-19:15 K Gras
U15 LB17:45-19:15 K Gras17:45-19:15 K Gras
U17 LB19:30-21:00 K Gras19:30-21:00 K Gras
U21 LB19:30-21:00 K Gras19:30-21:00 K Gras
U14 LB17:45-19:15 K Gras
U15 IP17:45-19:15 K Gras
U16 IP17:45-19:15 K Gras
U17 IP18:00-19:15 K Gras
U19 IP19:30-21:00 K Gras
Beloften19:45-21:15 K Gras19:30-21:00 K Gras
PROV Dames17:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
MU1117:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
MU1217:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
MU1317:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
MU1617:30-19:00 K Gras17:30-19:00 K Gras
OKAN/////
Recreatieve15:00-16:30 K Gras
Veteranen19:30-21:00 K Gras
Doelmannen16:00-18:00 K Gras
Trainingen IP
PloegenMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
U10-13IPU12 DV18:00 BBFeestdag18:00 Stadion
U14 IP18:00 Stadion16:30 StadionFeestdag
U15 IP18:00 Stadion19:30 Stadion19:30 Stadion
U16 IP17:45 BB17:45 LB K GrasFeestdag
U17 IP18:00 LB K Gras19:30 Stadion
U19 IP19:30 DVWedstijd U19-U17 IP19:30 Stadion

Onze Trotse Partners

0

Aantal leden

0

Aantal vrijwilligers

0

Wachtlijst

0

Jeugdactiviteiten 2021

©2021 City Pirates

Privacy Policy

 

Digitale samenwerking metCity Pirates partner

 
error: Content is protected !!