Gegevens voor Merksem

Hieronder vinden jullie de gegevens van de visietrainers, coördinatoren en trainers van de sites in Merksem (Jef Mermansstadion (onderbouw & IP) en Bouckenborgh (gewestelijk).

FunctieNaamE-mailTelefoon
TVJO sportief-organisatorischPaul Baetenspaul.baetens@citypirates.be+32 468.22.2.26
TVJO AdministratiefPatrick Lockefeerjari.loc@telenet.be+32 477.23.39.62
Visietrainer bovenbouwSerge Flumensserge.flumes@telenet.be+32 486.13.68.77
Visietrainer middenbouwBart Schenckschenckbart@yahoo.com+32 472.34.52.78
Visietrainer onderbouwPatrick Lockefeerjari.loc@telenet.be+32 477.23.39.62
Visietrainer onderbouwKevin Le Pagekevin.lepage@citypirates.be+32 497.25.15.00
Player DevelopmentSerge Flumensserge.flumes@telenet.be+32 486.13.68.77
Coördinator BouckenborghCarl Nagelscarl.nagels@telenet.be+32 495.85.08.37
U6Niels De ClerckNiels12.ndc@gmail.com+32 479.74.06.39
U6Laura Le Pagelauralepage3.1@gmail.com+32 468.22.63.36
U6Soulemaine El Ouadisoulaimaneeouadi@gmail.com+32 488.19.24.81
U7Ludo Woutersannemie_dulion1957@hotmail.com+32 46.28.29.10
U7Kevin Le Pagekevin.lepage@citypirates.be+32 497.25.15.00
U8 Prov AHani Abderrahmanhaniboudou@hotmail.com+32 485.21.64.80
U8 Prov BAnthony Mbachuanthony_sanne@hotmail.com+32 485.89.39.59
U8 GEWAnouar Van Hartenanouarvanharten@gmail.com+32 495.19.25.99
U9 Prov ANoumane Loualinoumane.louali@gmail.com+32 495.44.61.00
U9 Prov BMohamed TalalMotalal80@hotmail.com+32 494.06.93.49
U9 GEWNouredinne Kharraznouredinnekharraz@hotmail.com+32 468.11.84.34
U10 IPAnouar Van Hartenanouarvanharten@gmail.com+32 495.19.25.99
U11 IPHassan Tablatablahassan@hotmail.com+32 468.12.89.90
U12 IPRobert Millanorobert_sola_millano@hotmail.com+32 471.54.73.07
U12 IPKevin Eyesonkevin_eyeson@hotmail.com+32 488.58.75.54
U13 IPKurt Goyvaertskurtgoyvaerts@gmail.com+32 495.24.01.98
U13 IPBart Schenckschenckbart@yahoo.com+32 472.34.51.78
U14 IPDani Wilmsdani.wilms8@yahoo.com+32 488.38.41.33
U15 IPRudi van Haeckevanhaecke.r@telenet.be+32 485.79.74.64
U16 IPJoy Van Den Bogerdjoyvandenbogerd1@hotmail.com+32 478.09.06.09
U17 IPJan Van Bulckjanvanbulck@skynet.be+32 485.71.39.79
U19 IPStefan Delalieuxsdelalieux@hotmail.com+32 468.35.75.17
U10///
U11Marc Aertsm.aerts@kpnmail.nl+32 485.11.65.54
U11Najib Ben Taharbentaharnajib@hotmail.com+32 497.53.84.41
U12Abraham Morilloapi1504@gmail.com+32 472.25.12.07
U13Leslie Van Bunderenleslie_van_bunderen@live.be+32 498.44.93.07
U15Anthony Peelmanpeelman-anthony@outlook.be+32 470.51.26.53
U15Luc Verwiltverwiltluc@msn.com+32 475.43.11.69
U17Cristophe De Meulderchrisdemeulder@icloud.com+32 491.91.65.17
U21Joeri Breugelmansbreugelmans_joeri@hotmail.com+32 495.32.90.22

Onze Trotse Partners

0

Aantal leden

0

Aantal vrijwilligers

0

Wachtlijst

0

Jeugdactiviteiten 2021

2021 City Pirates

Privacy Policy

Digitale samenwerking met 

SA-design

error: Content is protected !!

Laatste Nieuwtjes

Volgende Wedstrijd

City Pirates

Speeldag 17

Speeldag 17

Diegem Sport VS City Pirates Zaterdag 29 Januari om 15:00u te Gemeent, Sportstadion/Terrein 1

Hou dit in de gaten

We kregen nog positief nieuws in deze eindejaarsperiode! De City Pirates Foundation werd erkend! We …

Club NXT versterkt partnership met City Pirates Al vier seizoenen lang organiseert Club NXT trainingssessies en talentdagen op …

Op zondag 16 januari zijn wij met een aantal piraten van Merksem naar het Fort …

Na een langere winterstop dan normaal wegens Corona nemen onze Pirates het komende zaterdag op …

Klassement eerste ploeg

#PloegMPTN
1Hoogstraten VV1638
2K Lyra-Lierse Berlaar1533
3S.C. Eendracht Aalst1630
4BELISIA BILZEN SV A1628
5K Londerzeel SK A1628
6K. BOCHOLTER V.V. A1623
7R. Cappellen F.C.1523
8SP. HASSELT A1621
9SC City Pirates Antwerpen A1620
10K Diegem Sport1620
11K Olympia SC Wijgmaal A1619
12K. BERCHEM SPORT 2004 A1617
13KSK TONGEREN A1617
14RC HADES KIEWIT HASSELT A1617
15S.K. PEPINGEN-HALLE A1611
16K.V.C. Houtvenne169

onze partners