Gegevens voor Merksem

Hieronder vinden jullie de gegevens van de visietrainers, coördinatoren en trainers van de sites in Merksem (Jef Mermansstadion (onderbouw & IP) en Bouckenborgh (gewestelijk).

FunctieNaamE-mailTelefoon
U6Niels De ClerckNiels12.ndc@gmail.com+32 479.74.06.39
U6Mohamed TalalMotalal80@hotmail.com+32 494.06.93.49
U6Ibrahim El Boutahiriwassimbrahim@hotmail.com+32 488.49.08.18
U7Monzer El Ahmedmonzer5@hotmail.com+32 488.91.46.89
U7Jesse Duahjesse.cozart.25@gmail.com+32 470.41.25.85
U8 ProvLudo Woutersannemie_dulion1957@hotmail.com+32 472.18.06.39
U8 ProvZakaria Amyay/+32 485.78.09.30
U9 Prov AHani Abderrahamhaniboudou@hotmail.com +32 485.21.64.80
U9 Prov BSefiani Osamaosama.sefiani18@gmail.com +32 489.35.76.70
U9 GEWNouredinne Kharraz+32 468.11.84.34
Visietrainer onderbouwKenny Nsumbukenny.nsumbu@hotmail.com+32 484.43.62.84
U10 PROVMohamed TalalMotalal80@hotmail.com+32 486.88.29.51
U10 IPAnouar Van Hartenanouarvanharten@gmail.com+32 495.19.25.99
U11 IPNoumane Loualinoumane.louali@gmail.com+32 495.44.61.00
U12 IPMaxim Leemansmaxim.loic@hotmail.com +32 498.59.82.06
U12 IPSeraaj El MokademSeraaj.ibn@hotmail.com+32 488.16.04.07
U13 IPKurt Goyvaertskurtgoyvaerts@gmail.com+32 495.24.01.98
U13 IPMark De Lochtmark.delocht@gmail.com +32 496.86.10.44
Visietrainer middenbouwBart Schenckschenckbart@yahoo.com+32 472.34.52.78
U14 IPRudy Van Haeckevanhaecke.r@telenet.be +32 485.79.74.64
U15 IPDani WilmsDani.wilms8@yahoo.com+32 488.38.41.33
U16 IPJoy Van Den Bogerdjoyvandenbogerd1@hotmail.com+32 478.09.06.09
U17 IPDavid Ibomadavid.iboma@hotmail.com+32 465.61.12.61
U19 IPJan Van Bulkjanvanbulck@skynet.be+32 485.71.39.79
Visie Player DevelopmentSerge Flumensserge.flumes@telenet.be+32 486.13.68.77
Visie Trainer bovenbouwCederic Lufuankendaclufuankenda@hotmail.com+32 468.00.33.85
Visie Trainer U19/NRMicky Wuytsmicky.wuyts@citypirates.be +32 498.58.48.56
U10 GEWSemih Uysalsemihcanuysal23@gmail.com +32 487.40.76.90
U11 GEW///
U12 GEWMarc Aertsm.aerts@kpnmail.nl +32 485.11.65.54
U12 GEWDieter de Pooterdieterdepooter@gmail.com+32 471.81.19.03
U13 GEWDende Mbulsidende700@hotmail.com+32 466.03.75.10
U15 GEWMichael EischenE.michael1861@gmail.com +32 498.76.31.40
U15 GEWSteve Van Campvancamp21@hotmail.com +32 485.10.41.81
U17 GEW///
U17 GEWLuc Verwiltverwiltluc@msn.com+32 475.43.11.69
Visie Trainer BouckenborghJoeri Breugelmansbreugelmans_joeri@hotmail.com+32 495.32.90.22

Onze Trotse Partners

0

Aantal leden

0

Aantal vrijwilligers

0

Wachtlijst

0

Jeugdactiviteiten 2021

©2021 City Pirates

Privacy Policy

 

Digitale samenwerking metCity Pirates partner

 
error: Content is protected !!