City Pirates neemt deel aan Ives Faelens Cup!

Heb je al gehoord van de Ives Faelens Cup? Dit jaarlijkse voetbaltornooi eert de grondlegger van de samenwerkende clubs met Club Next, Ives Faelens, die helaas in 2018 overleed aan een slopende ziekte. 

Onze eigen City Pirates namen onlangs deel aan deze uitdagende dag, en wat een prestatie was het! Ondanks de zware concurrentie hebben onze spelers laten zien dat ze echte kampioenen zijn en dat de geest van Ives nog steeds voortleeft in onze club. Het was een geweldige dag vol voetbal, plezier en teamwork. 

De teams gaven alles wat ze hadden tijdens de wedstrijden in de panna kooien en tijdens de techniek oefeningen lieten ze hun vaardigheden zien. 

We zijn enorm trots op onze u10 van City Pirates en de manier waarop ze hun hart en ziel hebben laten zien op deze leuke dag. 

Geef een reactie

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

error: Content is protected !!