Organigram

Hieronder vindt u het organigram. Opgesplitst in 3 afbeeldingen want gezien de grootte van de club werd het anders wat te groot ūüėČ

Onderaan de afbeeldingen vindt u ook de contactgegevens.

Algemeen

  Sportieve cel

  Sociale cel

Algemeen

Voorzitter Michel Pradolini  michel.pradolini@citypirates.be
Ondervoorzitter Linda Rusbach vanstaayrusbach@telenet.be
Algemeen Directeur Michiel De Visschere michiel.devisschere@citypirates.be
Ombudsman Rachid Gloub  rachid.gloub@citypirates.be
Gerechtigd Correspondent Ronny Van Kets  rvankets@skynet.be
Communicatie & Fondsenwerving Michiel De Visschere  michiel.devisschere@citypirates.be
Catering Chez Jup
Kantine Tinne Van Eycken & Gina Van Dael (LO)  martine.van.eycken2@telenet.be & ginavandael1207@gmail.com
Secretariaat Martine De Roy martine.deroy@hotmail.com
Kledij Ashley Efonye  ashley_efonye@hotmail.be
Boekhouding Hafsa Salmi hafsa.salmi@citypirates.be
Juridische Cel Ronny Van Kets  rvankets@skynet.be
Veiligheidsverantwoordelijke Ronny Van Kets  rvankets@skynet.be
Afgevaardigden Liesbet Van Kets & Vanessa Moens  bobenliesbet@scarlet.be & nessie_270@hotmail.com
Aankoop Linda Rusbach  vanstaayrusbach@telenet.be
Pro Soccer Data Eric Van den Eynde  kp.kmansc+sol@gmail.com
Sociale Cel Michel Pradolini  michel.pradolini@citypirates.be
Medische cel Marc Luyckx marc.luyckx@skynet.be
Sportieve cel Philip Van Dooren philipvandooren@me.com

Dagelijks bestuur:

In het wekelijks dagelijks bestuur zetelen Michiel De Visschere (algemeen directeur), Linda Rusbach (ondervoorzitster), Ronny Van Kets (GC), Patrick Lockefeer (TVJO), Oscar Coppieters (maatschappelijk coördinator), Yves Kabwe (Brugfiguur), Hafsa Salmi (office manager) & Martine De Roy (secretariaat). Bij het uitgebreid dagelijks bestuurd worden ze bijgestaan door Philip Van Dooren (Directeur jeugd), Joppe Viaene (Dam), Yassine Al Marchohi (LB), Mohamed Barrie (meisjes) en Benny Van Loon (Deurne).

Sportief

Sportieve Cel Philip Van Dooren  philipvandooren@me.com
Directeur Jeugdopleiding Philip Van Dooren philipvandooren@me.com
TVJO Patrick Lockefeer patrick.lockefeer@citypirates.be
Player Development Serge Flumens serge.flumens@telenet.be
Postformatie Micky Wuyts micky.wuyts@citypirates.be
Merksem: Coördinator Bovenbouw IP Serge Flumens serge.flumens@telenet.be
Merksem: Coördinator bovenbouw Gew Carl Nagels carl.nagels@telenet.be
Coördinator middenbouw Paul Baetens paul.baetens@citypirates.be
Coördinator onderbouw Patrick Lockefeer patrick.lockefeer@citypirates.be
Deurne Benny Van Loon bennyvanloon@skynet.be
Linkeroever Carl De Wilde  carl_de_wilde@telenet.be
Luchtbal Mohamed Jaffal  sadoq-jaffal@hotmail.be
Deurne Benny Van Loon  bennyvanloon@skynet.be
Dam Sulliman Akajjoua  mimza2002@hotmail.nl
1ste ploeg Philip Van Dooren  philipvandooren@me.com
T1 Kevin Van Haesendonck  kevinvh_83@hotmail.com
T2  Robin Valkaert  robin.valkaert@hotmail.com
T3 Jurgen Vande Velde  merksem1973@gmail.com
KT Mark De Locht  mark.delocht@gmail.com
kinesist Andre Gomes  andre.gomes.a@hotmail.com
Scouting Thomas Premereur  thomas.premereur@clubbrugge.be
Scout 1
Scout 2
Club Brugge  Serge flumens serge.flumens@citypirates.be
4de prov – Trainer William Lefever william_lefever@hotmail.com

Transfercomité

Transfercomité bestaat uit Philip Van Dooren (directeur Jeugd/sportief manager), Serge Flumens (player Development), Micky Wuyts (postformatie), Yves Kabwe (brugfiguur) & Michiel De Visschere (Algemeen Directeur).

Sociaal

Sociale cel Michel Pradolini michel.pradolini@citypirates.be
Maatschappelijke verantwoordelijke Oscar Coppieters oscar.coppieters@citypirates.be
Social coach Merksem Linda Rusbach vanstaayrusbach@telenet.be
Social coach Linkeroever Yves Kabwe kabwe.kazadi@citypirates.be
Social coach Luchtbal Yassine Al Marchohi yassine.almarchohi@citypirates.be
Social coach Dam Joppe Viane Joppe.viaene@citypirates.be
Social coach meisjes Mohamed Barrie mohamed.barrie@citypirates.be
Social coach Deurne Junior Conteh junior.conteh@citypirates.be
Werk & Taal Leander Verbeeck leander.verbeeck@citypirates.be

Vergaderstructuur

Voor alle informatie omtrent onze vergaderstructuren/bevoegdheden: Bevoegdheden binnen City Pirates