Merksem

Hieronder vinden jullie de gegevens van de visietrainers, coördinatoren en trainers van de sites in Merksem (Jef Mermansstadion (onderbouw & IP) en Bouckenborgh (gewestelijk).

TVJO sportief -organisatorisch Paul Baetens Paul.baetens@citypirates.be 0468222026
TVJO Administratief Patrick Lockefeer jari.loc@telenet.be 0477233962
Visie trainer bovenbouw Serge Flumens serge.flumens@telenet.be 0486136877
Visietrainer middenbouw Bart Schenck schenckbart@yahoo.com 0472345278
visietrainer onderbouw Patrick Lockefeer jari.loc@telenet.be 0477233962
visietrainer onderbouw Kevin Le Page kevin.lepage@citypirates.be 0497251500
Player Development Serge Flumens serge.flumens@telenet.be 0486136877
U6 Niels De Clerck Niels12.ndc@gmail.com 0479740639
U6 Laura Le Page lauralepage3.1@gmail.com 0468 22 63 36
U6 Soulemaine El Ouadi soulaimaneelouadi@gmail.com 0488 19 24 81
U7 Ludo Wouters annemie_dulion1957@hotmail.com 0468282910
U7 Kevin Le Page kevin.lepage@citypirates.be 0497251500
U8Prov A Hani Abderrahman Haniboudou@hotmail.com 0485216480
U8Prov B Anthony Mbachu Anthony_sanne@hotmail.com 0485893959
U8 Gew Anouar van Harten anouarvanharten@gmail.com 0495192599
U9Prov A Noumane Louali noumane.louali@gmail.com 0495446100
U9Prov B Mohamed Talal Motalal80@hotmail.com 0494069349
U9Gew Nouredinne kharraz nouredinnekharraz@hotmail.com 0486118434
U10 IP Anouar van Harten anouarvanharten@gmail.com 0495192599
U11 IP Hassan Tabla tablahassan@hotmail.com 0468128990
U12 IP Robert Millano robert_sola_millano@hotmail.com 0471547307
U12 IP Kevin Eyeson kevin_eyeson@hotmail.com 0488587554
U13 IP Kurt Goyvaerts kurtgoyvaerts@gmail.com 0495240198
U13 IP Bart Schenck schenckbart@yahoo.com 0472345278
U14 IP Dani Wilms Dani.wilms8@yahoo.com 0488384133
U15 IP Rudi van Haecke vanhaecke.r@telenet.be 0485797464
U16 IP Joy Van Den Bogerd joyvandenbogerd1@hotmail.com 0478090609
U17 IP Jan van Bulck janvanbulck@skynet.be 0485713979
U19 IP Stefan Delalieux sdelalieux@hotmail.com 0468357517

 

Coördinator Bouckenborgh Carl Nagels carl.nagels@telenet.be 0495850837
U10
U11 Marc Aerts m.aerts@kpnmail.nl 0485116554
U11 Najib Ben Tahar bentaharnajib@hotmail.com 0497538441
U12 Abraham Morillo api1504@gmail.com 0472251207
U13 Leslie van Bunderen leslie_van_bunderen@live.be 0498449307
U15 Anthony Peelman peelman-anthony@oulook.be 0470512653
U15 Luc Verwilt verwiltluc@msn.com 0475431169
U17 Christophe De Meulder chrisdemeulder@icloud.com 0491916517
U21 Joeri Breugelmans breugelmans_joeri@hotmail.be 0495329022