Evenementen

Julien Batenstornooi op 11 mei!

Zaterdag 11 mei is het terug tijd voor ons duiveltjestornooi: het Julien Batenstornooi!!
In de voormiddag ontvangen we U6 en U8 ploegen, in de namiddag de U7 en U9 ploegen!

Het volledige programma vindt u hier onderaan

Ploegen U6: City Pirates A, Rupel Boom A, Vrasene A, Ekeren Donk, Schelle Sport, City Pirates B, Rupel Boom B, Vrasene B, Kontich & Groot Dilbeek

Ploegen U7: Berchem Sport, Lyra-Lierse, Olympic Pirates Deurne, City Pirates, Groot Dilbeek, St. Job, Vrasene, Robur, Ekeren Donk & Juvé Mollem.

Ploegen U8: Club Brugge, Berchem Sport, City Pirates, Groot Dilbeek, Wijnegem, Rupel Boom, St. Job & Ekeren Donk.

Ploegen U9: Brasschaat, City Pirates, Groot Dilbeek, Zoersel, St. Job en Temse

Elke  wedstrijd duurt 2x 12 min + 1 min om te draaien

 

 

09:30   A   U6     KSC City Pirates-A en K. Schelle Sport

09:30   C   U6     K. Rupel Boom FC-B en K. Kontich FC

09:30   E   U8     KSC City Pirates en K. Berchem Sport 2004

09:30   F   U8     KSK Ekeren Donk en K. Rupel Boom FC

 

10:00   A   U6     KFC Vrasene A en KSK Ekeren Donk

10:00   B   U6     K. Rupel Boom FC A en KSC City Pirates A

10:00   C   U6     VC Groot Dilbeek en KFC Vrasene B

10:00   D   U6     KSC City Pirates B en KFC Rupel Boom FC B

10:00   E   U8     Club Brugge KV en VC Groot Dilbeek

10:00   F   U8     KFC St. Job en Wijnegem VC

 

10:30   A   U6     K. Schelle Sport en KFC Vrasene A

10:30   B   U6     KSK Ekeren Donk en K. Rupel Boom FC A

10:30   C   U6     K. Kontich FC en VC Groot Dilbeek

10:30   D   U6     KFC Vrasene B en KSC City Pirates B

10:30   E   U8     KSC City Pirates en Club Brugge KV

10:30   F   U8     KSK Ekeren Donk en KFC St. Job

 

11:00   A   U6    Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B)

11:00   B   U6     Voor de 5de en 6de plaats (3de poule A >< 3de poule B)

11:00   C   U6     Voor de 7de en 8ste plaats (4de poule A >< 4de poule B)

11:00   D   U6      Voor de 9de en 10de plaats (5de poule A >< 5de poule B)

11:00   E   U8     VC Groot Dilbeek en K. Berchem Sport 2004

11:00   F   U8     Wijnegem VC en K. Rupel Boom FC

 

11:30   A   U6     Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B)

11:30   E   U8     Voor de 5de en 6de plaats (3de poule A >< 3de poule B)

11:30   F   U8     Voor de 7de en 8ste plaats  (4de poule A >< 4de poule B)

 

12:00   A/C   U6   Prijsuitreiking

12:00   E   U8     Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B)

12:00   F   U8     Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B)

 

12:30   A/C   U8   Prijsuitreiking

 

Elke  wedstrijd duurt 2x 12 min + 1 min om te draaien

 

 

13:00   A   U7     KSC City Pirates en Olympic Pirates Deurne

13:00   B   U7     VC Groot Dilbeek >< K. Lyra-Lierse

13:00   C   U7     KSK Ekeren Donk en Juvé Mollem

13:00   D   U7     KFC St. Job en KVK Robur

 

13:30   A   U7     K. Berchem Sport 2004 en KSC City Pirates

13:30   B   U7     Olympic Pirates Deurne en VC Groot Dilbeek

13:30   C   U7     KFC Vrasene en KSK Ekeren Donk

13:30   D   U7     Juvé Mollem en KFC St. Job

 

14:00   A   U7     K. Lyra-Lierse en K. Berchem Sport 2004

14:00   C   U7     KVK Robur en KFC Vrasene

 

14:30   A   U7     Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B)

14:30   B   U7     Voor de 5de en 6de plaats (3de poule A >< 3de poule B)

14:30   C   U7     Voor de 7de en 8ste plaats  (4de poule A >< 4de poule B)

14:30   D   U7     Voor de 9de en 10de plaats (5de poule A >< 5de poule B)

 

15:00   A   U7     Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B)

15:00   B   U9     KSC City Pirates en KFC Brasschaat

15:00   D   U9     KSV Temse en KFC St. Job

 

15:30   B   U9     KSC City Pirates en VC Groot Dilbeek

15:30   D   U9     KSV Temse en KFCE Zoersel

 

15:35   A/C   U7   Prijsuitreiking

 

16:00   A   U9     VC Groot Dilbeek >< KFC Brasschaat

16:00   C   U9     KFCE Zoersel >< KFC St. Job

 

16:30   A   U9     Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B)

16:30   C   U9     Voor de 5de en 6de plaats (3de poule A >< 3de poule B)

 

17:00   A   U9     Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B)

 

17:30   A/C   U9   Prijsuitreiking

 

 

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*