Linkeroever

U12 verliest op het veld van Donk

U12 – KSK Donk- CPLO 6-3

Eens te meer telde onze ploeg enkele afwezigen, 3 opgeroepen spelers (Ilias, Sekou en Samatar) kwamen,  zonder verwittigen, niet opdagen! KSK Donk dat ons in de heenwedstrijd ook grotendeels had gedomineerd, maar door een gebrek aan efficiëntie en door vlijmscherpe tegenaanvallen zowaar zwaar verloor, trok nu ook meteen in de aanval.  En ook nu faalden zij de eerste minuten in de afwerking.  Khamzat toonde zich in het begin dan ook weer als een zeer betrouwbaar sluitstuk door enkele mooie reddingen. Maar ditmaal zou Donk toch de score kunnen openen in de 8e minuut en 4 minuten later ook de 2-0.  Onze spelers konden daar niets tegenover plaatsen en raakten zelfs niet over de middellijn.  Gelukkig konden onze piraten, mede dankzij een tactische ingreep  van onze coach,  die Jeffrey naar het midden opschoof, in het 2de kwartier de wedstrijd evenwichtiger maken en in de 20e minuut scoorde Mohmad zelfs de aansluitingstreffer.  Donk zakte nu even terug en de Piraten namen nu het initiatief.  Maar ditmaal liepen zij tegen een counter aan en werd het in de 27e minuut 3-1.  Het moet gezegd onze Piraten toonden zeer veel inzet en lieten de kopjes niet hangen.  Onmiddellijk na de pauze lukten zij erin om in de 31e minuut de aansluitingstreffer via Thyrese te scoren  en 2 minuten later scoorde Jeffrey zelfs de 3-3!  Onwaarschijnlijk en totaal onverwacht maar de beloning voor hun inzet.  Jammer genoeg werd een dom foutje in de verdediging cash betaald en scoorde Donk in de 38eminuut de 4-3 en in de 40e minuut werd het nog 5-3.  De power verdween stilaan uit de ploeg maar ook Donk zat door zijn beste krachten heen.  Het laatste kwartier was het voor onze Piraten weer alle hens aan dek om de schade te beperken.  Donk legde in de 49e minuut de eindscore op 6-3.  Ondanks deze nederlaag mochten onze spelers toch met opgeheven hoofd het terrein verlaten want zij hadden, gezien de omstandigheden, zich meer dan voortreffelijk verdedigd.

Ploeg : Batoukaev Khamzat, Alijev Mohmad, Carta Matteo, Dogbano Pierre,  Maach Rayan, Mireku Jeffrey , Mapeela Isaac, Rahimi Isaak en Van Bogaert Niran. 

Doelpunten:  8’ 1-0 / 12’ 2-0 / 20’ 2-1 / 27’ 3-1 // 31’ 3-2 Thyrese / 33’ 3-3 Jeffrey / 38’ 4-3 / 40’ 5-3 / 49’ 6-3

Afgevaardigde Luc Van Bogaert

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*