Linkeroever

U12 wint met 0-9 van Berendrecht

U12 KFC Berendrecht-City Pirates Linkeroever  (niveau3)

Niettegenstaande er zich toch voldoende voetbalploegen in een straal van 10km van Linkeroever bevinden, werden onze U12 ingedeeld bij ploegen in het noorden van Antwerpen.  Vandaag stond er zo een verplaatsing van 34km op het programma naar Berendrecht.  Enkele weken geleden werd deze voetbalploeg nog geteisterd door de hevige storm, die het dak van de kleedkamers had weggeblazen.  Maar inmiddels was er dus terug een nieuw dak geïnstalleerd.  Er stond een ijzige wind en het was dus noodzaak dat spelers en staf warm ingeduffeld waren.  Onze spelers stonden echter bij het begin van de wedstrijd blijkbaar nog vastgevroren aan het veld want hoe verklaar je anders dat zij erin slagen om de aftrap te geven en zonder dat iemand anders de bal raakt in hoekschop te laten belanden! Bij deze hoekschop werd de bal door onze verdediging ontzet in hoekschop, de daaropvolgende hoekschop herhaalde dit scenario zich nogmaals. De wedstrijd was 1 minuut oud en we kregen reeds 3 hoekschoppen tegen.  Dat moet een record zijn.  Gelukkig waren onze spelers dan toch losgekomen en namen zij het initiatief in handen.  Enkele (te) persoonlijke pogingen van Ilias leverden geen resultaat op.  In de 6e minuut zette Ilias wel een mooie aanval op met een knappe  ééntwee met Sekou, die mooi kon afwerken. Drie minuutjes later onderschepte Sekou een hoge bal met het hoofd en kopte deze mooi naar beneden richting doel, de doelman was hierdoor verrast en meteen stond het 0-2.  KFC Berendrecht bestond vooral uit spelers van 10jaar en dat leeftijdsverschil met onze 11jarigen liet zich vooral op fysiek vlak gelden, want voetballen konden die groenwitte wel hoor!  In de 19e minuut ging Tyrese langs de linkerflank op solotoer en rondde dit af met een schot naar doel dat lichtjes afweek op een verdediger waardoor de doelman op het verkeerde been werd geplaatst en de 0-3 op het bord stond. Nog geen twee minuten later weer Tyrese en ditmaal zonder hulp van de verdediging scoorde hij de 0-4. Het moet gezegd dat Tyrese er vandaag duidelijk zin in had want we hadden hem nog nooit zo bedrijvig gezien.  In de 27e minuut kon Ilias dan toch ook zijn goaltje meepikken zodat we de pauze ingingen met een ruime 0-5 voorsprong.  Na de pauze was het spelpeil serieus gezakt en verliep de partij evenwichtig.  Onze doelman Khamzat moest echter toch enkele keren goed tussenbeide komen om de groenwitten van een doelpunt te houden.  Een schot van Sekou, weer na een ééntwee met Ilias, belandde tegen de paal maar een goed gevolgde Pierre kon in de rebound toch de 0-6 binnentikken.  In het laatste kwartier kwam Tyrese, die een kwartiertje had mogen rusten, terug het veld op en meteen namen de aanvalsgolven terug toe.  Zijn werklust werd beloond met zijn 3de doelpunt van de match en 2 minuten later pikte ook Ilias nog zijn goaltje mee.  Tyrese zou echter zijn sterke match nog afsluiten met zijn 4de doelpunt en bracht zo in de 56e minuut de 0-9 eindscore op het bord.  Een verdienstelijk Berendrecht probeerde nog een eerreddend doelpunt te scoren maar een wakkere Khamzat kwam gepast uit om een tegenaanval te neutraliseren en zo vandaag de nul te houden.  Tyrese had zo graag een 5de doepunt gescoord maar dat lukte hem net niet.  Hij kroonde zich evenwel tot man van de match!

Ploeg : Batoukaev Khamzat, Ahmady Paiman, Bayo Sekou, Bouassem Ilias, Carta Matteo, Da Silva Tyrese, Dogbano Pierre, Koumako Dante, Mampasi Chris, Mireku Jeffrey en Van Bogaert Niran. (Mapela Isaac liet verstek gaan wegens ziek)

Doelpunten:  6’ 0-1Sekou / 12’0-2Sekou / 19’0-3Tyrese / 21’0-4Tyrese / 27’0-5Ilias //                           

 38’0-6Pierre / 51’0-7Tyrese / 53’0-8Ilias / 56’ 0-9Tyrese                     

Luc Van Bogaert

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*