Linkeroever

U12 wint met 3-4 van Putte!

U12 KSK Putte-City Pirates Linkeroever (niveau3)

Voor deze wedstrijd moesten we tot aan de grens met Nederland rijden om aldaar strijd te leveren tegen Putte.  De wedstrijd zou normaal plaatsvinden op het B-terrein en dat lag er alles behalve goed bij, om niet te zeggen zeer modderig.  Tijdens de opwarming kwam Putte met het goed nieuws dat we toch op het A-terrein konden spelen, en dat  lag er veel beter bij. De spelers van Putte sloegen de studieronde over en trokken meteen in de aanval en dit eindigde, gelukkig voor ons, tegen de paal.  Een serieuze waarschuwing.   De City Piratesboys waren blijkbaar toch nog niet wakker geschud want bij een slecht uittrappen van doelman Khamzat kwam Putte terug in balbezit en Khamzat kreeg het schot van de Puttespeler niet onder controle en een goed gevolgde speler trapte de bal in het doel.  Na 3 minuten konden we meteen achtervolgen.   Nu waren onze cityspelers wel wakker en zij brachten evenwicht in het spel.  Op de 8e minuut waagde Pierre een afstandschot en Ilias liet de bal door zijn benen gaan waardoor de Puttedoelman verrast werd en meteen stonden de bordjes gelijk.  Het bleef een evenwichtige wedstrijd met weinig doelgevaar.  In de 21e minuut zetten Sekou en Ilias een mooie één-twee combinatie op en dat leverde via Sekou de 1-2 voorsprong. Dat was een voorbeeld van goed samenspel!  Op de 26e minuut volgde er een hard afstandschot van Sekou en de doelman van Putte kon deze toch nog met veel moeite van onder de deklat wegkeren. Putte counterde hierop gevat en de doorgebroken speler van Putte besloot gelukkig in het zijnet. Ruststand 1-2.

De tweede periode was nauwelijks begonnen of Putte scoorde al meteen in de 32e minuut de gelijkmaker binnen. Echter bij de eerstvolgende aanval van onze spelers besloot Sekou eerst op de paal maar een goed gevolgde Ilias kon in de rebound toch de 2-3 scoren.   City Pirates had nu duidelijk de wedstrijd onder controle maar Putte loerde op de tegenaanval en in de 43e minuut scoorde zij de 3-3.  In de eerstvolgende aanval van onze spelers werd een schot van Ilias nog juist op de lijn gekeerd.  Het laatste kwartier gingen we dus in bij een 3-3 stand. Spanning troef!  Het bleef een gelijkopgaande wedstrijd met toch iets meer balbezit voor onze jongens.  Hun aanvalsdrift werd beloond toen Sekou zich mooi vrijkapte en in het doel besloot. In de allerlaatste minuut brak Ilias nog eens door en zijn schot werd nog juist op het nippertje afgeblokt door een Puttespeler. De goed correct fluitende scheidsrechter floot de wedstrijd af en dus een 3-4 overwinning voor onze jongens na een goede partij voetbal.

Ploeg : Batoukaev Khamzat, Dogbano Pierre, Mireku Jeffey, Koumako Dante, Carta Matteo,  Hassan Samatar, Bouassem Ilias, Bayo Sekou, Van Bogaert Niran en Mapela Isaac

Doelpunten: 3’ 1-0 Putte / 8’ 1-1 Pierre / 21’ 1-2 Sekou / 32’ 2-2 Putte / 33’ 2-3 Ilias / 43’ 3-3 Putte / 55’ 3-4 Sekou

Luc Van Bogaert

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*