Linkeroever

Efficiënte U12 winnen van Donk!

U12 City Pirates Linkeroever-KSK Donk  (niveau3)

Deze speeldag stond blijkbaar in het teken van afwezigheden. Om uiteenlopende redenen waren enkele basisspelers niet beschikbaar.  Daarenboven kwam interimcoach  Aristote niet opdagen zodat délégué Luc  de volledige verantwoordelijkheid moest dragen.  Ook de aangeduide scheidsrechter (speler U17) kwam niet opdagen, gelukkig was daar Carl De Wilde om deze taak op zich te nemen zodat de wedstrijd uiteindelijk tijdig kon starten.  Onze spelers werden reeds onmiddellijk in alle facetten overklast door een enthousiast en bijwijlen vlot combinerend Donk. Het was echter tot de 5e min wachten op de 1e grote doelkans voor Donk maar deze werd gemist.  Het was de start van een belegering van ons doel, de ene kans na de andere werd echter door de Donkspelers onbenut gelaten, een sterke doelman Pierre, de deklat en een enorme dosis geluk zorgden ervoor dat we het 1e kwartier ongeschonden doorkwamen.  De coach van Donk kon zich wel de haren uit het hoofd rukken.  Onze spelers hadden daar niets maar dan ook niets tegenover kunnen stellen, het was enkel verdedigen en holder de bolder wegspelen van de bal.  Wat uiteindelijk niet kon uitblijven was dat eerste doelpunt voor Donk en in de 20e minuut viel de oververdiende 0-1.  Vlak daarop misten zij weer een grote kans om tot 0-2 uit te lopen.  En plots begonnen onze spelers te voetballen, een mooi  samenspel Samatar, Sekou en Ilias bracht deze laatste in schietpositie en zowaar scoorden we op de 23e minuut de gelijkmaker. Donk bleef echter de bovenhand houden maar het ontbrak hen wel duidelijk aan efficiëntie.  Meer nog,  alweer een mooi opgezette aanval met vlotte combinaties en Sekou scoorde in de 26e minuut de 2-1.  We gingen de rust in met een enorm gevleide 2-1 voorsprong want het had evengoed 0-4 kunnen zijn na het 1e kwartier.  Voetbal blijft soms onberekenbaar.  Ook in het 3e kwartier had Donk het betere van het spel maar het was duidelijk dat zij aan frisheid hadden ingeboet. Onze spelers waren in de tegenaanval wel super efficiënt want in 4 minuten tijd scoorden zij, telkens op tegenaanval, zomaar eventjes 3x. KSK Donk bleek  niet opgewassen tegen het soms te viriele spel van onze spelers, waardoor we, om de gemoederen wat te bedaren, eerst Jeffrey naar de kant moesten roepen en kort daarna ook Ilias, die met gestrekt been vooruit de doelman van Donk bijna torpedeerde.  Met een fel overdreven 5-1 stand gingen we het laatste kwartier in.  Bij KSK Donk hingen de kopjes naar beneden en van het vlotte combinatiespel bleef niets meer overeind.  Het waren onze spelers die erin slaagden om nog 2x te scoren, zodat deze wedstrijd bij een onwaarschijnlijk 7-1 resultaat werd afgefloten.  Sekou was de man van de match door 5x te scoren, jammer dat zijn, bijna perfecte,  match  werd ontsierd door te driest in te spelen op de doelman en gelegenheidsscheidsrechter Carl hier nog moest ingrijpen.

Ploeg : Dogbano Pierre, Mireku Jeffey, Koumako Dante, Carta Matteo, Mapasi Chris, Hassan Samatar, Bouassem Ilias, Bayo Sekou, Ahmady Paiman, Maach Rayan, en Mapela Isaac

Doelpunten: 20’ 0-1 / 23’ 1-1 Ilias / 26’ 2-1 Sekou / 32’ Sekou  3-1 / 33’ 4-1 Ilias / 36’5-1 Sekou / 55’ 6-1 Sekou / 57’ 7-1 Sekou

 

Luc Van Bogaert

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*