Linkeroever

U12 verliest zwaar van Kalmthout

U12 K.Kalmthout SK – City Pirates Linkeroever

Om organisatorische redenen kon de wedstrijd niet doorgaan op het kunstgrasveld en moest de wedstrijd doorgaan op het A-grasveld,  dat ondanks de overvloedige regen er nog redelijk  goed bijlag.  Kalmthout trok met volle overtuiging in de aanval maar onze jongens konden al onmiddellijk een tegenaanval opzetten en Ilias profiteerde van een mistasten van een verdediger waardoor hij oog in oog kwam met de doelman, deze omspeelde en met de bal aan de voet het doel kon inlopen.  Na amper 1 min spelen dus reeds 0-1 voor.  Maar het werd al zeer snel duidelijk dat onze tegenstrever een sterk team vormde die mooie combinaties  op de grasmat legden.  Er waren enkele schitterende reddingen nodig van onze doelman Khamzat en ook een dosis geluk in sommige fases weerhielden Kalmthout ervan om tegen te scoren.  Onze spelers bezondigden zich, alweer, teveel aan individuele acties waarbij zij zich dan telkens vastliepen.  Het kon dan ook niet uitblijven en op de 11e min scoorde Kalmthout de verdiende gelijkmaker en 3 minuutjes later scoorden zij een 2de maal zodat we na het 1e kwartier op een 2-1 achterstand stonden.  Na 3 min in het tweede kwartier kon Sekou dan toch een individuele actie afronden met een mooi doelpunt.  Onze jongens konden nu gelijke tred houden en op het moment dat we dachten dat we met een 2-2 stand zouden gaan rusten slaagde Kalmthout er toch in om de 3-2 tegen de netten te duwen.   In de tweede speelhelft moesten onze spelers de wet van de sterkste ondergaan en sommige spelers geraakten hierdoor wat gefrustreerd, begonnen elkaar te bekritiseren en maakten onnodige fouten zodat de scheidsrechter toch wel moest ingrijpen.  De schwung was er helemaal uit en er zat geen lijn meer in het spel van CPLO.  Kalmthout sloeg in dit 3de kwartier meedogenloos toe en diepte de voorsprong uit tot 6-2.  In het laatste kwartier werden we nog meer overklast door een bijwijlen vlot combinerend Kalmthout dat op dat vlak al heel wat verder staat dan onze spelers, die steeds blijven hervallen in dezelfde fouten.  Kalmthout scoorde nog 2x en een scheidsrechterlijke vergissing zorgde ervoor dat een doelpunt  van Giorgy  (een mooi afstandsschot ) niet werd toegekend omdat de scheidsrechter de voordeelregel was vergeten toe te passen.  Een zware 8-2 nederlaag, die bij sommige van onze spelers hard aankwam maar dat deel uit maakt van een leerproces waar zij hopelijk de nodige lessen zullen uittrekken.

Ploeg : Khamzat, Pierre, Niran, Matteo,  Samatar, Ilias, Tyrese, Giorgy ,Sekou, Oscar, Isaac en Jeffrey

Doelpunten : 1′ Ilias 0-1 / 11′ 1-1 / 14′ 2-1 / 15′ Sekou 2-2 / 29′ 3-2 / 33′ 4-2 / 40′ 5-2 / 43′ 6-2 / 54′ 7-2 / 56′ 8-2

Luc Van Bogaert

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*