Linkeroever

U12 wint met 9-3 van Cappellen!

Na de winterstop maakten onze jongens promotie van niveau 2 naar niveau 3.  Onze eerste tegenstander waren de vrienden uit Capellen.  Zij traden aan met spelers van de leeftijdcategorie U11, die in hun eigen leeftijdscategorie met kop en schouder boven de tegenstand uitstaken en eigenlijk tot het niveau IP behoren.  Vermits er slechts 1 ploeg IP mag spelen werden deze spelers dus in de hoogste categorie van U12 ingedeeld.  Al bij de opwarming etaleerden deze spelers hun technische kwaliteiten.  De wedstrijd kon niet slechter beginnen voor onze jongens want na amper 35 seconden keken ze al tegen een 0-1 achterstand op. Het tempo lag echt wel heel hoog en het was duidelijk dat het vooral voor onze jongens aanpassen was.  Het spel ging zeer snel over en weer en op technische vlak moesten we onze meerdere erkennen.  Onze spelers bleven het tempo mee hoog houden en een afgeweerd schot van Ilias werd door Sekou netjes tegen de netten geprikt. Na 4 minuten terug gelijk.  Enkele technische hoogstandjes van Capellen zorgden ervoor dat zij op de 12e minuut terug op voorsprong klommen.  Het eerste kwartier werd dus afgesloten met een 1-2 tussenstand. In het tweede kwartier begonnen onze jongens er door gestalte en fysieke kracht  bovenop te komen en via Ilias scoorden we in de 20e minuut de gelijkmaker.  De vreugde was echter van korte duur want Capellen klom terug op voorsprong in de 22e minuut.  Het zou echter het zo goed als laatste wapenfeit worden van Capellen.  Door de fysieke kracht namen onze jongens meer en meer het initiatief over en op 3 minuten tijd buigden onze spelers een 2-3 achterstand om in een 5-3 voorsprong.  De rust kwam echt niet ongelegen want het tempo lag die eerste 30minuten vrij hoog.  Na de pauze was het duidelijk dat de spelers van Capellen het fysiek  niet meer konden bespelen en zij de wet van de sterksten (letterlijk) moesten ondergaan. Tyrese scoorde in de 42e minuut de 6-3 maar had duidelijk voorafgaand zijn tegenstrever weggeduwd en niettegenstaande de referee niet gefloten had besloot onze Coach Farid (die onze coach Erman verving) in overleg met de coach van Capellen het doelpunt niet te valideren. Een correcte en sportieve beslissing! Echter een minuutje later stond de 6-3 dan toch op het bord na een mooi doelpunt van Giorgy.  In het laatste kwartier maakten onze spelers het dan nog met 3 doelpunten volledig af zodat we deze wedstrijd afsloten met een mooie 9-3 zege.  Nog te vermelden dat onze interimdoelman Pierre het fantastisch goed gedaan heeft met enkele knappe tussenkomsten. Onze vaste doelman khamzat heeft nu een te duchten concurrent!

Ploeg : Dogbano Pierre, Van Bogaert Niran, Mireku Jeffey, Koumako Dante, Carta Matteo, Mapasi Chris, Alijev Mohmad, Hassan Samatar, Bouassem Ilias, Da Silva Tyrese, Djalauri Giorgy en Bayo Sekou

Doelpuntenmakers :  Sekou 3x / Ilias 3x / Giorgy 2x / Tyrese 1x

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*