Linkeroever

U12 maakt er een doelpuntenkermis van!

Door omstandigheden was Schoten met slechts 6 spelers en vroegen zij om 6 tegen 6 te spelen.  Vermits wij toch met 12 spelers waren stelden wij voor om 2 spelers van onze ploeg aan Schoten af te staan, zodat we toch 8 tegen 8 konden spelen. Niran speelde de volledige 60min voor Schoten en Oscar en Paiman speelden ieder 30min voor Schoten.

Het wedstrijdbegin verliep moeizamer dan verwacht en Schoten ving de aanvalsgolven goed op.  Vooral hun centrale verdediger, een bekend gezicht voor ons, ruimde alles vlot op wat op zijn weg kwam.  En ook de Schotendoelman bleek vooralsnog onklopbaar. Het was tot de 13e minuut wachten tot Sekou uiteindelijk toch dat gaatje vond en scoorde. Het 1e kwartier werd dus, ondanks een overwicht,  afgesloten met een magere 1-0 voorsprong.  Meer zelfs in de 18e minuut scoorde Schoten zowaar tegen na een mistasten van onze centrale verdediger Jeffrey waarvan een Schotenspeler dankbaar gebruik maakte en de 1-1 scoorde. Maar dit was het sein voor onze spelers om een versnelling hoger te schakelen en toen vielen de doelpunten er één voor één vlot binnen waardoor we plots 5-1 voor stonden bij de rust. Ook na de pauze gingen onze spelers verder op hun elan, éénrichtingsvoetbal noemen ze dat!  Onze spelers werden wel wat overmoedig en vergaten soms dat verdedigen niet verwaarloosd mag worden.  De Schotenspelers maakten echter geen gebruik van de geboden ruimte  waardoor onze doelman Khamzat zo goed als werkloos bleef bij deze toch wel koude temperatuur. Aan de overkant bleef het dus een belegering van het doel van Schoten en de verdedigers van Schoten zagen alle kleuren van de regenboog.  Zij bleven echter sportief verder strijden maar waren niet opgewassen tegen onze sterk spelende ploeg. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd op 15-1 !

De doelpunten : 13’ 1-0 Sekou / 18’ 1-1 Schoten / 20’ 2-1 Tyrese / 25’ 3-1 Chris / 28’ 4-1 Tyrese / 30’ 5-1 Sekou / 41’ 6-1 Giorgy / 43’ 7-1 Giorgy / 44’ 8-1 Sekou / 46’ 9-1 Giorgy / 47’ 10-1 Sekou / 49’ 11-1 Giorgy / 51’ 12-1 Chris / 53’ 13-1 Chris / 56’ 14-1 Oscar / 58’ 15-1 Tyrese

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*