Linkeroever

Zegereeks U12 gestopt!

Verslag van Luc Van Bogaert

Vanaf de eerste minuut was het duidelijk dat we moesten optornen tegen een stevig blok van Oxford.  Tot overmaat van ramp scoorde Oxford bij hun 1e aanval in de 2e minuut reeds de 0-1.  Dat het vizier van onze jongens niet scherp stond was ook te merken aan enkele mooie  doelkansen die onbenut bleven. Het eerste kwartier werd afgesloten met een 0-1 stand.  Ondanks licht overwicht van onze jongens, in het tweede kwartier, was het echter Oxford dat haar voorsprong verdubbelde in de 20e minuut. In de 22e minuut probeerde Giorgy dan maar een schot van ver en plaatste deze mooi onhoudbaar hoog in het doel 1-2.  Onze jongens putten hier moed uit en dwongen Oxford in de verdediging.  Een slecht weggewerkte bal kwam in de 25e minuut in de voeten van Mohmad en die kon de bordjes in evenwicht brengen.  De rustpauze gingen we dus in met een billijke 2-2 stand.  Ook in het 3de kwartier hadden onze jongens licht overwicht maar het stevig blok van Oxford hield stand, temeer onze jongens toch wel enkele doelrijpe kansen onbenut lieten.  In de 42e minuut kreeg Oxford een 20-tal meter voor het doel een vrijschop, na een ingebeelde overtreding,  die tot overmaat van ramp knap werd ingeschoten.  Twee minuten later gleed onze doelman bij een tegenaanval van Oxford ongelukkig uit waarvan een Hemiksem-speler dankbaar gebruik maakte om de 2-4 score op het bord te zetten.  Een eerste nederlaag loerde dus om de hoek.  Ook in het laatste kwartier hetzelfde spelbeeld maar scoren konden onze jongens niet.  In de 54e minuut bij een tegenaanval moest onze doelman ver uit zijn doel komen maar hij werd door de Hemiksem-speler omspeelt en die trapte de bal naar het lege doel.  Niran spurtte de ziel uit zijn lijf en kon met een ultieme sliding de bal nog net voor de lijn wegkeren zoniet was het boeken dicht geweest.  In de 56e minuut daarentegen vond Ilias eindelijk dan toch de weg naar het doel en scoorde de aansluitingstreffer, 3-4!  Trainer Erman gooide alles in de aanval in een alles of niets offensief en in de allerlaatste seconden kon Giorgy alsnog een 1e nederlaag vermijden door te scoren.   Het pleit voor onze spelers dat zij bleven strijden en voor hun strijdlust toch beloond werden.  Oxford Hemiksem is dus de eerste ploeg, dit seizoen, die onze spelers van een overwinning hield.

Volgende spelers namen deel aan de wedstrijd :  Mohmad, Khamzat, Ilias, Giorgy, Samatar, Dante, Isaac, Jeffrey, Niran, Matteo en Xanthe.

(Belangrijke tip voor onze spelers : op tijd komen is belangrijk want te laat komen is niet meespelen!)

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*