Linkeroever

U12 blijft winnen!

Het was een drukte van jewelste op Linkeroever door de fotosessie, die plaatsvond van alle ploegen.  Een chaotische warboel maar uiteindelijk viel alles toch weer in de juiste plooi.  Onze wedstrijd kon dan ook tijdig beginnen en vandaag ontvingen wij VC Wijnegem, uit informatie hadden wij vernomen dat dit een te duchten tegenstander was. Onze spelers waren dan ook super gemotiveerd en ontketende van bij de aftrap een verpletterend offensief.  De spelers van Wijnegem wisten niet wat hen overkwam want na 4 minuten stond er een 3-0 score op het bord.  In de 1e min scoorde Giorgy, in de 2e min en 4e min Ilias. Hoe snel onze spelers ook uit de startblokken waren geklommen hoe snel vielen ze helemaal stil.  En nog voor het eerste kwartier verstreken was stond het 3-2! In het tweede kwartier ging Wijnegem op zijn elan door en scoorde nog 2x. We gingen dus de grote rust in met een 3-4 achterstand!  De pauze en de peptalk van trainer Erman had onze spelers blijkbaar deugd gedaan want zij namen onmiddellijk terug het initiatief. Via Ilias (37’) en Giorgy (39’) bogen zij de achterstand om in een 5-4 voorsprong.  In het laatste kwartier zette Wijnegem alles op alles maar de counters van onze ploeg waren  dodelijk en via Thyrese (52’), Giorgy (53’), Thyrese (57’) en Ilias (59’) klommen onze spelers naar een 9-4!   Wat een wedstrijd.  De scheidsrechter vond het blijkbaar allemaal wel leuk want hij liet nog wat overspelen en in deze toegevoegde tijd scoorde Wijnegem zowaar nog 2x.  Maar dat verdiende deze moedige spelers wel!  We mochten dus weer genieten van een leuke wedstrijd, die vooral in de eerste drie kwartier voor een ongelooflijke spanning zorgde. 6e zege op rij dus.

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*