Clubleven & Evenementen

Verslag Julien Batens tornooi 2017

Op zaterdag 13 mei vond het Julien Batenstornooi plaats op de velden van City Pirates.

Uitgebreid video verslaghttps://www.youtube.com/watch?v=uHnQRSAWNrI&feature=youtu.be

Reactie van Algemeen Verantwoordelijke Jeugdopleiding Charles Joris: 

Wij kunnen terugblikken op een geslaagd tornooi waarbij ik eerst onze tornooiverantwoordelijke Hilde Van Ingelgem wil bedanken om alles weer goed ineen te puzzelen  en de vrijwilligers  voor hun inzet ,sommige van 7u45 tot 18u00 andere voor een deel van de dag ,ga geen namen noemen want zou niet willen dat ik iemand te kort doe ,mijn geheugen laat me al eens in de steek .

Tevens bedank ik alle clubs voor hun deelname , hun inzet en sportiviteit

Moet zeggen dat het op sportief vlak een zeer goed  tornooi was ,met verscheidene hoogstaande wedstrijden  waarbij alle ploegen zich tot uiterste hebben gegeven .Met volgende winnaars bij U7 Lierse – U8  Club Brugge en U9 onze Piraten .

Met dank nogmaals voor iedereen die dit tornooi heeft doen slagen en Hup naar ons volgend tornooi.

Charles joris

Overzicht van de resultaten: 

U7
     1. K. Lierse SK
     2. RVC Hoboken
     3. KSC City Pirates _1
     4. KFC De Kempen
     5. KFCO Beerschot-Wilrijk
     6. KSC City Pirates_2
     7. KFC Lint
     9. KSK Wilrijk
U8
     1. Club Brugge KV
     2. KSC City Pirates
     3. KFCO Beerschot-Wilrijk
     4. KSV Temse
     5. RVC Hoboken
     6. KFCE Zoersel
U9
     1. KSC City Pirates
     2. ASV Geel
     3. Club Brugge KV
     4. RVC  Hoboken
     5. KSK Nijlen
     6. Berchem Sport
     7. Lierse SK
     8. KVV Thes Sport
     9. KSV Temse
    10. KFCO Beerschot-Wilrijk
    11. KFC Meer_1
    12. KFC Meer_2
U7
     K Lierse SK >< KFC Lint                                 12-0                                   KSC City Pirates 2 – RVC Hoboken           4-10
     KFCO Beerschot-W >< KSC City Pirates      4-6                                    KFC De Kempen>< KSK Wilrijk                4-1
     K Lierse SK >< KSC City Pirates                     19-0                                  KSC City Pirates 2 >< KSK Wilrijk            3-1
     KFCO Beerschot W >< KFC Lint                     2-1                                    KFC De Kempen >< RVC Hoboken           3-5
     K Lierse SK >< KFCO Beerschot-W               9-1                                     KSC City Pirates 2 >< KFC De Kempen     0-7
     KSC City Pirates >< KFC Lint                         8-0                                     KSK Wilrijk >< RVC Hoboken                   1-4
plaatsingswedstrijden :
KFC Lint >< KSK Wilrijk                                 5-0
KFCO Beerschot W >< KSCCity Pirates 2    7-0
KSC City Pirates >< KFC De Kempen           4-2
K Lierse SK >< RVC Hoboken                      14-1
U8
       Club Brugge KV >< RVC Hoboken                 5-0
       KFC Beerschot-W >< KSV Temse                 2-1
       KSC City Pirates >< KFC Zoersel                  6-0
       KSC City Pirates >< Club Brugge KV             2-3
       KFC Zoersel >< RVC Hoboken                      4-5
       KSV Temse >< Club Brugge KV                    2-6
       KFCO Beerschot W >< KSC City Pirates       2-2
       RVC Hoboken >< KSC City Pirates               1-6
       KFCO Beerschot W >< KFCE Zoersel            5-1
       KFCE Zoersel >< KSV Temse                       5-5
       RVC Hoboken >< KFCO Beerschot W           1-2
       Club Brugge KV >< KFCO Beerschot W         6-0
       KSV Temse >< RVC Hoboken                       4-3
       Club Brugge KV >< KFCE Zoersel                 13-0
       KSC City Pirates >< KSV Temse                   4-2
U9     K Berchem Sport >< KSC City Pirates       2-7                                  KSV Temse >< KFC Nijlen                   4-7
          KFCO Beerschot-W >< KFC Meer 1          2-3                                  ASV Geel >< KFC Meer 2                    15-0
          Club Brugge KV >< KVV Thes Sport        10-0                                  K Lierse SK >< RVC Hoboken               3-6
          KSC City Pirates >< KFC Meer 1            11-1                                   KFC Nijlen >< KFC Meer 2                   11-1
          Club Brugge KV >< KFCO Beerschot-W   18-1                                  K Lierse SK >< ASV Geel                     1-5
          K Berchem Sport >< KVV Thes Sport       7-2                                   KSV Temse >< RVC Hoboken               4-4
          Club Brugge KV >< KFC Meer 1              16-1                                  K Lierse SK >< KFC Meer 2                 13-0
          KFCO Beerschot W >< KSC City Pirates    3-8                                  ASV Geel >< KFC Nijlen                        7-2
          Club Brugge KV >< KSC City Pirates         4-5                                  K Lierse SK >< KFC Nijlen                     3-4
          KFC Meer 1 >< KVV Thes Sport                1-4                                  KFC Meer 2 >< RVC Hoboken                0-16
          K Berchem Sport >< KFCO Beerschot-W  10-1                                 KSV Temse >< ASV Geel                      3-6
          KSC City Pirates >< KVV Thes Sport         4-0                                  KFC Nijlen >< RVC Hoboken                  1-13
          K Berchem Sport >< KFC Meer 1              4-1                                  KSV Temse >< KFC Meer 2                  15-1
          Club Brugge KV >< K Berchem Sport         6-1                                 K Lierse SK >< KSV Temse                     5-4
          KFCO Beerschot-W >< KVV Thes Sport      4-5                                 ASV Geel >< RVC  Hoboken                   3-1

plaatsingswedstrijden :

KFC Meer 1 >< KVC Meer 2                       5-3

KFCO Beerschot W >< KSV Temse           1-6

KVV Thes Sport >< K Lierse SK               2-4

Berchem Sport >< KFC Nijlen                  5-6
Club Brugge KV >< RVC Hoboken          8-5
KSC City Pirates >> ASV Geel                  4-3

 

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*