Clubleven & Evenementen

Wedstrijdschema Julien Batens tornooi

Op zaterdag 13 mei vindt het Julien Batens tornooi plaats. Het duiveltjes tornooi voor de U7, U8 en U9.

Hieronder vindt u het wedstrijdschema!

Veld Poule A     U7 Veld Poule B     U7
A K Lierse SK >< KFC Lint 09:00 B City Pirates II >< RVC Hoboken
C KFCO Beerchot >< KSC City Pirates 09:00 D KFC De Kempen >< KSK Wilrijk
C K Lierse SK >< KSC City Pirates 09:30 D City Pirates II>< KSK Wilrijk
E KFCO Beerschot>< KFC Lint 09:30 F KFC De Kempen >< RVC Hoboken
C K Lierse SK >< KFCO Beerschot 10:00 D City Pirates II >< KFC De Kempen
E KSC City Pirates >< KFC Lint 10:00 F KSK Wilrijk >< RVC Hoboken
E voor 7de en 8ste plaats 10:30 F voor 5de en 6de plaats
A voor 1ste en 2de plaats 11:00 B voor 3de en 4de plaats
A om 11:40 : prijsuitreiking U7 11:30
Veld Poule A     U9 Veld Poule B     U9
A K Berchem Sport >< KSC City 09:30 B KSV Temse >< KFC Nijlen
A KFCO Beerschot-W. >< KFC Meer 1 10:00 B ASV Geel >< KFC Meer 2
A Club Brugge KV > KVV Thes Sport 10:30 B K Lierse SK >< RVC Hoboken
C KSC City Pirates >< KFC Meer_1 10:30 D KFC Nijlen >< KFC Meer 2
C Club Brugge KV >< KFCO Beerschot W 11:00 D K Lierse SK >< ASV Geel
E K. Berschem Sp >< KVV Thes Sport 11:00 F KSV Temse >< RVC Hoboken
C Club Brugge KV >< KFC Meer 1 11:30 D K. Lierse SK >< KFC Meer 2
E KFCO Beerschot-W >< KSC City 11:30 F ASV Geel >< KFC Nijlen
A Club Brugge KV >< KSC City Pirates 12:00 B K Lierse SK >< KFC Nijlen
C KFC Meer-1 >< KVV Thes Sport 12:00 D KFC Meer-2 >< RVC Hoboken
E K. Berchem Sport >< KFCO Beerschot-W 12:00 F KSV Temse >< ASV Geel
A KSC City Pirates >< KVV Thes Sport 12:30 B KFC Nijlen >< RVC Hoboken
C K. Berchem Sp >< KFC Meer_1 12:30 D KSV Temse >< KFC Meer_2
A Club Brugge KV >< K Berchem Sp 13:00 B K Lierse SK >< KSV Temse
C KFCO Beerschot W >< KVV Thes Sport 13:00 D ASV Geel >< RVC Hoboken
A voor de 1ste en 2de plaats 13:30 B voor de 3de en 4de plaats
C voor de 5de en 6de plaats 13:30 D voor de 7de en 8ste plaats
E voor de 9de en 10de plaats 13:30 F voor de 11de en 12de plaats
A om 14:10 : prijsuitreiking U9 14:00
Veld Poule A     U8
A Club Brugge KV >< RVC Hoboken 15:00
B KFC Beerschot W >< KFC De Kempen 15:00
C KSC City Pirates >< KFCE Zoersel 15:00
A KSV Temse >< KFCO Beerschot W 15:20
B KFC De Kempen >< Club Brugge KV 15:20
C KFCE Zoersel >< RVC Hoboken 15:20
A KSV Temse >< Club Brugge KV 15:40
B KFC De Kempen >< KFCE Zoersel 15:40
C KFCO Beerschot W >< KSC City Pirates 15:40
A RVC Hoboken >< KSC City Pirates 16:00
B KFCO Beerschot W >< KFCE Zoersel 16:00
C KSV Temse >< KFC De Kempen 16:00
A Club Brugge KV >< KSC City Pirates 16:20
B KFCE Zoersel >< KSV Temse 16:20
C RVC Hoboken >< KVC De Kempen 16:20
A Club Brugge KV >< KFCO Beerschot W 16:40
B KSV Temse >< RVC Hoboken 16:40
C KFC De Kempen >< KSC City Pirates 16:40
A Club Brugge KV >< KFCE Zoersel 17:00
B KSC City Pirates ><KSV Temse 17:00
C RVC Hoboken >< KFCO Beerschot W 17:00
A/C om 17u10: prijsuitreiking U8 17:25

 

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*