Clubleven & Evenementen

Bedankt Freddy!

Dinsdag zette de sportraad van Merksem een aantal sportclubs en vrijwilligers in de bloemetjes in de muziekacademie. Als verdienstelijk lid van City Pirates werd dit jaar Freddy Akkermans gehuldigd voor zijn inzet en engagement binnen onze club.

Freddy – ook wel “ons Fredje” genoemd – staat altijd voor iedereen klaar. Hij steekt graag de handen uit de mouwen en doet dit steeds met de glimlach en heel veel liefde. Daarnaast hebben wij ook al meermaals mogen genieten van zijn sublieme kookkunsten.

In naam van de hele piratenfamilie willen wij Freddy daarom bedanken en zijn we er zeker van dat hij ook in de toekomst een belangrijke kracht zal zijn binnen onze club.

Een welgemeende merci, Freddy!

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*