Clubleven & Evenementen

2 nieuwe bestuurders in onze raad van bestuur:

Frank Valkeneers.
 zaakvoerder van het vastgoedbedrijf EPMC  werd  met een unanieme stemming als bestuurder  opgenomen in onze Raad van bestuur . Zijn passie voor cijfers en sociale inbreng zijn ontegensprekelijk een enorme toegevoegde waarde voor onze club. Frank kent onze club goed mits Zijn zoon enkele jaren dienst uit maakte van ons beloften elftal.
Rachid Gloub:
Jawel, de Rachid , ooit speler in ons  fanion elftal enkele jaren geleden,(werkt  reeds jaren bij het shipping bedrijf CMA .) werd  ook door een unanieme stemming opgenomen in de raad van bestuur.
Rachid , nu 36, heeft een punt gezet achter zijn voetbalcarrière en wenst zich volledig in te zetten in het Piraten project . Als positief exponent (en ervaringsdeskundige ! )van de jongere Belgisch -Marokaanse generatie is hij de geschikte man om de bruggen teversterken tussen ons allen.
De uitdagingen zijn enorm en er ligt nog heel wat werk op de plank maar met zulke kleppers kunnen we heel wat aan .
Frank , Rachid , hartelijk welkom !

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*