Clubleven & Evenementen

Julien Batenstoernooi 12mei!

Zaterdag 12 mei organiseert City Pirates het duiveltjes toernooi: Julien Batens toernooi!
Volgende leeftijden komen aan bod U6, U7, U8, U9

Het toernooi vindt plaats in het Jef Mermansstadion: Terlindenhofstraat 211, 2170 Merksem.

Het wedstrijdschema vindt u hier of kan u hieronder bekijken.

 

12 MEI 2018  – WEDSTRIJDSCHEMA   U7  (°2011)

1x 25 min zonder rust

 

Deelnemende ploegen

 

                               POULE A                                                                                            POULE B

 

K Lierse SK (0030)                                geel/zwart                               Club Brugge KV (0003)                        blauw/zwart

KSC City Pirates (0544)                        geel/blauw                              KFCO Beerschot-Wilrijk (0155)           paars/wit

KSC Grimbergen (1021)                       rood/groen                              KFC Nijlen (1065)                                 blauw/wit

KSK Ekeren Donk  (4383)                     geel/zwart                              K Rupel Boom FC  (2138)                     blauw-zw/zw

RVC Hoboken (9466)                           rood-groen/zw                        KSK ’s Gravenwezel-Schilde (4536)   rood-zw-geel

 

Poule A Poule B
Veld-Uur Veld-Uur
KSC City Pirates K Lierse SK A – 09:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KSK s Gravenw.-Schilde C – 09:00
KSC Grimbergen KSK Ekeren Donk B – 09:00 K Rupel Boom FC KFC Nijlen D – 09:00
KSC City Pirates KSK Ekeren Donk A – 09:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFC Nijlen C – 09:30
RVC Hoboken K Lierse SK B – 09:30 Club Brugge KV KSK s Gravenw.-Schilde D – 09:30
KSC City Pirates KSC Grimbergen A – 10:00 KFCO Beerschot-Wilrijk K Rupbel Boom FC C – 10:00
RVC Hoboken KSK Ekeren Donk B – 10:00 Club Brugge KV KFC Nijlen D – 10:00
KSC City Pirates RVC Hoboken A – 10:30 KFCO Beerschot-Wilrijk Club Brugge KV C – 10:30
KSC Grimbergen K Lierse SK B – 10:30 K Rupel Boom FC KSK s Gravenw.-Schilde D – 10:30
RVC Hoboken KSC Grimbergen A – 11:00 Club Brugge KV K Rupel Boom FC C – 11:00
K Lierse SK KSK Ekeren Donk B – 11:00 KSK s Gravenw.-Schilde KFC Nijlen D – 11:00
Voor de 9de en 10de plaats (5de poule A >< 5de poule B E – 11:30
Voor de 5de en 6te plaats (3de poule A >< 3de poule B) C – 11:30 Voor de 7de en 8ste plaats (4de poule A >< 4de poule B) D – 11:30
Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B) A – 11:30 Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B) B – 11:30
 
Prijsuitreiking veld A: 12:00

 

12 MEI 2018  – WEDSTRIJDSCHEMA   U9  (°2009)

1x 25 min zonder rust

 

POULE A                                                                                            POULE B

 

KFC Duffel (284)                                  geel/rood                                KFCO Beerschot-Wilrijk (0155)        paars/wit

KSC City Pirates (0544)                        geel/blauw                           KFCE Zoersel (1140)                            rood/groen

KFC Dessel Sport (606)                        groen-wit/groen                 KSV Temse (4297)                                wit/blauw-bl

KVV Thes Sport (3671)                        blauw/geel                             KFC De Kempen (4469)                      geel/blauw

KSK Ekeren Donk (4383)                      geel/zwart                           SKL Doorslaar (7187)                           bordeaux/donkerblauw

RVC Hoboken (9466)                           rood/groen-zwart                KSK Wilrijk (9307)                               rood/zwart

                              

 

Poule A Poule B
Veld-Uur Veld-Uur
KSC City Pirates KSK Ekeren Donk A – 12:15 KFCO Beerschot-Wilrijk KSK Wilrijk D – 12:15
RVC Hoboken KFC Dessel Sport B – 12:15 KSV Temse SKL Doorslaar E – 12:15
KVV Thes Sport KFC Duffel C – 12:15 KFCE Zoersel KFC De Kempen F – 12:15
KSC City Pirates KFC Dessel Sport A – 12:45 KFCO Beerschot-Wilrijk SKL Doorslaar D – 12:45
KVV Thes Sport KSK Ekeren Donk B – 12:45 KFCE Zoersel KSK Wilrijk E – 12:45
RVC Hoboken KFC Duffel C – 12:45 KSV Temse KFC De Kempen F – 12:45
KSC City Pirates RVC Hoboken A – 13:15 KFCO Beerschot-Wilrijk KSV Temse D – 13:15
KFC Duffel KSK Ekeren Donk B – 13:15 KFC De Kempen KSK Wilrijk E – 13:15
KVV Thes Sport KFC Dessel Sport C – 13:15 KFCE Zoersel SKL Doorslaar F – 13:15
Voor de 9de en 10de plaats (5de poule A >< 5de poule B E – 13:45 Voor 11de en 12de plaats (6de poule A >< 6de poule B) F – 13:45
Voor de 5de en 6te plaats (3de poule A >< 3de poule B) C – 13:45 Voor de 7de en 8ste plaats (4de poule A >< 4de poule B) D – 13:45
Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B) A – 13:45 Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B) B – 13:45
Prijsuitreiking veld A: 14:15

 

12 MEI 2018  – WEDSTRIJDSCHEMA   U8  (°2010)

1x 25 min. zonder rust

 

 

POULE A                                                                                            POULE B

 

KFCO Beerschot-Wilrijk (0155)           paars/wit                                 KFC Dessel Spor t (606)                       groen-wit/groen

KSC City Pirates (0544)                        geel/blauw                              KFC Lint (1453)                                    rood/groen

K Wijnegem VC (1092)                         geel/blauw                              Kontich FC (3029)                                 rood/geel                                                                                                               KSK Ekeren Donk (4383)                     geel/zwart                               KSV Temse (4297                                 wit/blauw-blauw

 

 

Poule A Poule B
Veld-Uur Veld-Uur
KSC City Pirates KFCO Beerschot-Wilrijk A – 15:30 KSV Temse KFC Lint C – 15:30
KSK Ekeren Donk K Wijnegem VC B – 15:30 Kontich FC KFC Dessel Sport D – 15:30
KSC City Pirates KSK Ekeren Donk A – 16:00 KSV Temse Kontich FC C – 16:00
KFCO Beerschot-Wilrijk K Wijnegem VC B – 16:00 KFC Lint KFC Dessel Sport D – 16:00
KSC City Pirates K Wijnegem VC A – 16:30 KSV Temse KFC Dessel Sport C – 16:30
KSK Ekeren Donk KFCO Beerschot-Wilrijk B – 16:30 Kontich FC KFC Lint D – 16:30
Voor de 5de en 6te plaats (3de poule A >< 3de poule B) C – 17:00 Voor de 7de en 8ste plaats (4de poule A >< 4de poule B) D – 17:00
Voor de 1ste en 2de plaats (1ste poule A >< 1ste poule B) A – 17:00 Voor de 3de en 4de plaats (2de poule A >< 2de poule B) B – 17:00
Prijsuitreiking veld A: 17:30

 

 

12 MEI 2018  – WEDSTRIJDSCHEMA   U6  (°2012)

2x 12.50 min.

 

 

Deelnemende ploegen

 

Olympic Deurne (500)                           blauw/wit-geel

KSC City Pirates (544)                          geel/blauw

K Olympia SC Wijgmaal (1349)            blauw/blauw

KFC Lint (1453)                                    rood/groen

 

 

Veld-Uur Veld-Uur
KSC City Pirates Olympic Deurne E – 16:00 KFC Lint K Olympia Wijgmaal F – 16:00
KSC City Pirates KFC Lint E – 16:30 K Olympia SC Wijgmaal Olympic Deurne F – 16:30
KSC City Pirates K Olympia SC Wijgmaal E – 17:00 KFC Lint Olympic Deurne F – 17:00
 
Prijsuitreiking veld A: 17:30

 

WEDSTRIJDEN

De wedstrijden worden gespeeld volgens het wedstrijdschema,

– een zege                                              :   3 punten

– gelijkspel met doelpunten               :   2 punten

– gelijkspel zonder doelpunten         :   1 punt

– verlies                                                  :   0 punten

.

                               Een klassement wordt per reeks opgemaakt.  Bij gelijke stand wordt in volgorde rekening gehouden met :

  1. meeste punten
  2. aantal gewonnen wedstrijden
  3. het doelpuntensaldo
  4. de meest gescoorde doelpunten
  5. minste tegendoelpunten

 

Leave a Comment

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*